| ChimicalEcstasy a întrebat:

De curand, o prietena de`a mea a comandat de la o revista sau online ( nu stiu sigur ) un creion de ochi multicolor cu un efect. ( El, avand o singura culoare te dai cu ea si peste cateva secunde se fac mai multe culori, vreo 3-4. ) Imi puteti spune, cum se numeste? Sau de unde as putea comanda?

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Asta as vrea si eu sa stiu big grin

| RyGoLeTa a răspuns:

Si eu as vreahappy

| ThєOηlyOηє a răspuns:

Ai putea sa o intrebi pe prietena tabatting eyelashes
Si daca asa sa ne spui si noua despre firma happy

| ChimicalEcstasy explică (pentru ThєOηlyOηє):

Este plecata la mare 2 saptamani. Si nu pot lua legatura cu ea din cauza semnalului. straight face Eu as avea nevoie de un asemenea creion peste cateva zile, nu pot astepta 2 saptamani. :-ss. Dar daca voi afla, din alte surse, va voi spune si voua. big grin

P.S : Astept in continuare raspunsuri, TPU. happy