| Darkness1 a întrebat:

Buna,TPU! De un an sunt vopsita bruneta si as vrea sa ma fac satena? Ce decolorant sa folosesc sa nu mi distruga parul?

Răspuns Câştigător
| Diia94 a răspuns:

Nu folosi decolorant. Asteapta. Uite vine vara.Se va deskide parulwinking Ok daca vroiai sa te faci blonda era o solutie dar asa? Dc sa-ti termini parul?

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Cel mai bine mergi la un coafor prima data, sa ti-l aranjeze ele, pe urma te faci tu cu aceeasi vopsea

| missdevil a răspuns:

Ai putea incerca initial sa te vopsesti cu Syoss, e foarte buna si prind bine culorile deschise pe inchis tongue

| Darkness1 explică (pentru missdevil):

Am incercat:p
Nu a merssad