| Uchia a întrebat:

Buna TPU.
E ceva ciudat daca cand se uita cineva la ochii mei de aproape(nu ma refer f. aproape)vede ca am ochi verzi si cand se departeaza putin ii vede albastri?

2 răspunsuri:
| Balanica12 a răspuns:

Asta este in functie de lumina pe care o ai in jurul tau, stiu persoane cu ochii verzi cand este mai intunecat, iar atunci cand este lumina pe timp de zi se vad putin abastrii. Asta cred eu, asta am vazut. Mersi!

| Uchia explică (pentru Balanica12):

Nu este de la lumina (cred ca la asta te-ai referit) si noaptea si ziua mi se intampla la fel