| Ella_9296 a întrebat:

exista un site:renunta la ochelari.ati incercat acele exercitii? aveti vederea mai buna? eu am miopiestraight face

9 răspunsuri:
| spuneunchiu a răspuns:

Ce site?

| Fonky a răspuns:

DA! Vezi scrisu meu?thinking Daca il citesti fara ochelari, e la fel ca si cum l-ai citi cu ochelari, pentru ca eu scriu din suflet :X

| Byscu a răspuns:

rolling on the floor nu incerca daca nu are avizu mediculuihappy

| BiankBib a răspuns:

Eu zic sa nu te increzi in site-uri

| Elektro a răspuns (pentru Fonky):

Eu nu vad ce scrii fara ochelari straight face Si am monitoru destul de aproape sad

| deeeeeeeea a răspuns:

Buna! si eu vreau sa ma apuc de exercitiile alea.indiferent daca merge sau nu eu zic ca merita sa incerci

| Fonky a răspuns (pentru Elektro):

Poi chiar ai crezut rolling on the floor)...ce... estioh go on

| Elektro a răspuns (pentru Fonky):

BOOT,crezi ca am crezut "e la fel ca si cum l-ai citi cu ochelari, pentru ca eu scriu din suflet :X "? Am vrut sa zic ca nu vad scrisu de la calculator fara ochelari...

| Fonky a răspuns:

Aaaaa...scuze nu am inteles binetongue
Dar oricum nu cred ca sunt bun exercitile alea