| BlackAngel01 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Cum pot sa scap de cosuri rapid si fara creme ca am incercat foarte multe si nu au nici un efect, ceva naturist... Nici nu mai pot iesi din casa de rusine, am cele mai multe pe barbie si frunte... Va multumesc! Dau funda celui mai bun raspuns :*!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Amestecă un sfert de mâr ras cu o linguriţă cu vârf de miere pentru a obţine o mască naturală şi eficientă cu efect antiacneic. Dacă mierea este foarte groasă, poţi adăugă şi puţină apă la mască ce se ţine pe faţa timp de 20 de minute.
Te pup!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis fara creme dar pe asta o stiu cea mai buna: incearca crema de la farmec pentru pete, pistrui, si albirea tenului. crede-ma e foarte buna si la cosuri. te dai seara cand te culci si dimineata vei fi surprinsa de diferenta. te va ustura putin prima data, dar no. uite asa arata si costa 9-10 lei http://farmablu.ro/uploadpoze/ar1406.jpg

| patriiiii89 a răspuns:

La avon sunt creme f bune! Incearca-le si nu vei regreta.

| Flaviia16 a răspuns:

Categoric cremele doar incarca tenul si te ajuta sa scapi de cosuri pe o perioada scurta ( in cel mai bun caz)
Secretul e sa iti cureti pielea faciala dimineata si seara, prin acest proces elimini bacterile cu care iei contat prin aer in timpul zile.
Eu folosesc aceaste 2 produse si sunt extrem de multumita : https://www.facebook.com/....../photo.php

si

https://www.facebook.com/....../photo.php

Incearca-le si nu-ti va parea rau! Succes!

| crimena22 a răspuns:

Ai incercat crema de avon? Are o colega asi da dimineata si sara si dupa aplicare nu se mai observa nimic pe fata ei.

| BlackAngel01 explică (pentru crimena22):

La Avon sunt mai multe creme happy Cum se numeste acea crema?