| didisor112000 a întrebat:

Buna TPU ma tot bate gandul sa imi face aceasta freza:|http://www.google.ro/......tp?/imgres

Lungimea parului e axact aceeasi doar ca eu sunt bruneta:o3. As avea nevoie de niste parerii:d :)

Răspuns Câştigător
| →Alee׃╳← a răspuns:

Eu sincer, prefer ceva mai normal, insa
cel mai important lucru e sa iti placa tie.
Parerea celorlalti conteaza prea putin atata timp cat tu te simti bine in pielea ta.

5 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

E superba...si mie imi place si nu e ceva exagerat. Fatio daca esti destul de hotarita dar eu cred ca n-o sa regreti

| Mangustă a răspuns:

Am vrut si eu acum ceva timp (cu par mediu) insa am ajus pana la urma la asta http://files.janaorsolic.com/belief2.jpg :)) Oricum, daca e sa fi invatat ceva e ca daca ai tupeu trebuie sa ai pana la capat. O sa dureze sa-ti creasca, dar poti acoperi, insa asta nu te scuteste de aprecierile negative. Daca ai un colectiv mai de caterinca, pentru cateva saptamani probabil o sa fi victima fiecarei insulte sau glume de la cine te astepti mai putin. Eu am suportat de la unii pentru o vreme, insa nu sa-si bata joc orice retardat cu 2 neuroni, dupa ce am luat initiativa le-a tacut gura imediat.
Daca esti sigura ca poti rezista si ca nu te vei plictisi dupa 2 saptamani poti sa ti-o faci fara probleme, doar sa stii la ce sa te astepti.

| Xtadelo a răspuns:

Pai gandeste'te ca multi o sa rada de tine iar cand o sa doresti sa ai parul ca inainte nu vei mai putea.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Da,da idem!

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

rolling eyes