| iuly12345 a întrebat:

Nu mai stiu cum sa imi fac parul la scoala si sincer m-am plictisit de coada de cal si de inpletitura normala. Imi puteti recomanda ceva... Am parul mediu si ondulat! PS:

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Gabitzaaaaaaaa a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......cerci.html si incearca-le pe cele a lui tipa asta sunt foarte misto;)

| iuly12345 explică (pentru Gabitzaaaaaaaa):

Da, mersi dar cele al lui FashionDream au fost foarte super. Si ale tale mi-au fost de folos dar ale ei mai mult (PS : Nu te supara )

| FashionDream a răspuns (pentru iuly12345):

Ma bucur ca te-am ajutat si multumesc de fundita.

Răspuns utilizator avertizat