| anonim_4396 a întrebat:

:*
Poate o sa para ciudat, dar stie cineva care e latimea ideala a soldurilor? Cati centimetri trebuie sa aiba soldurile >ideale?:
Va rog fara raspunsuri ironice sau glume de prost gust!
Multumeesc:*

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu stiu doar urmatoarele marimi:
90-60-90.Unii spun ca persoanele care au aceste marimi sunt pitipoancele, pana la urma fiecare cu parerea lui. Iata aici un articol, poate te ajuta cu ceva:
http://www.unica.ro/......10840.html

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LifeIsColour):

Nu imi doresc sa fiu perfecta, nici n`ma cum happy. Insa curiozitatea nu mi-a dat pace pana nu am pus intrebarea.Multumesc pentru articol, foarte bun!:*

| pinkyred a răspuns:

Soldurile ideale trebuie sa aiba aproape 90 cm