| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi comand un fond de ten de la avon, dar nu stiu care culoare mi s-ar potrivi, sa nu fie nici prea prea, nici foarte foarte big grin. Sfaturi, ceva? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| danafatu a răspuns:

Buna, sunt coordonator Avon si le-am incercat cam pe toatehappy Iti recomand Calming effects daca ai probleme cu tenul (se irita repede, ai acnee, etc); daca vrei ceva persistent comanda-ti extralasting, iar daca ai ochii deschisi la culoare recomand 24kgold care se intinde foarte bine si da un aspect placut pielii. In ceea ce priveste culoarea, depinde in totalitate de tipul de ten, tot ce pot sa iti spun e ca Nude e pentru ten deschis. Daca mai ai nev de info ma gasesti pe id: dana. fatu

5 răspunsuri:
| DCryss a răspuns:

La fondul de ten AVON calming effects iti recomand : nude sau cream

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru danafatu):

Vroiam sa-mi comand fond cu consistenta usoara(parca asa se chema),nuanta creamy natural sau ivory(n-am mai comandat fond de ten de la ei, nu stiu care s-ar potrivi).Am tenul deschis la culoare deci, dupa sfaturile tale ar trebui sa-mi comand Nude? Multumesc frumos!

| danafatu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai tenul deschis, sigur ca da. Intai alege tipul de fond de ten si apoi marca. Daca esti din Bucuresti, eu am niste mostre de fond de ten, putem testa cateva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru danafatu):

Multumesc pentru raspunsuri! Nu, nu sunt din Bucuresti, dar mi-ai fost oricum de mare ajutor! Multumesc inca o data!

| danafatu a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! anytime happy