| AndruCriistina a întrebat:

:*:* Eu am sa fac revelionul cu prietenii intr-un hotel cu piscina, jacuzzi, etc..Si nu stiu cu se ce ma imbrac asta este problema. Daca mi.as lua o rochita mai scurta nu am tocuri, am numai de vara.sad dati'mi un sfat si cum credeti ca ar fi mai bine sa imi fac parul?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Poarta o rochita scurta si ia-ti tocuri de vara, la urma urmei esti in hotel, e cald. Eu am purtat sandalute revelionul trecut. Un costum de baie ai putea sa ai la tine, pe dedesubt e posibil sa se vada. Iar parul, nu te chinui prea mult, caci e posibil sa te alegi cu el ud. Pe spate, drept sau ondulat mi se pare cel mai ok.

8 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Bikini si atat rolling on the floor

| alecsandra21 a răspuns:

Ai spus ca mergi la piscina pai. incearca sa-ti faci parul cat mai natural (de ex. un coc). Asa il vei putea mentine usscatwinking Iar in ce priveste vestimentatia..ai putea alege o rochita happy si eventual sa-ti iei un costum de baie pe dedesubt. =) Sper k ti-am fost de flos. happy

| alecsandra21 a răspuns:

Ai spus ca mergi la piscina pai. incearca sa-ti faci parul cat mai natural (de ex. un coc). Asa il vei putea mentine usscatwinking Iar in ce priveste vestimentatia..ai putea alege o rochita happy si eventual sa-ti iei un costum de baie pe dedesubt. =) Sper k ti-am fost de folos. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OhGodWhy):

Sau fara si mai bine big grin

| Marina1500 a răspuns:

Pai ar trebui sa-ti faci parul natural.sa il prinzi intr-o coada sau despletit avand in vedere ca are jacuzzi si daca ti'l faci "pretentios" se va uda.Sa te imbraci comfortabil(daca vrei la jacuzzi un bikini e bun happy )

| denymar a răspuns:

Eu zic parul sa ti-l faci drept,deoarece daca ti-l faci bucle parul si intri cu el in apa, se strica! Si despre haine eu zic sa fie o rochie de seara, fara bretele, cercei nu prea lungi, cu un inel dragut.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna pai iti poti lua rochita si tocurile, si sa nu-ti lipseasca costumul de baie

| OhGodWhy a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact!winking