| Andreiuza22 a întrebat:

Buna tuturor >:
Știe cineva un magazin de haine? Care să aibă geaca de motociclist (așa stiu ca se numește, este de piele, cred ca știți voi de care), as vrea una de 12 ani și maxim 70 de lei.

Răspuns Câştigător
| deathmatrix2 a răspuns:

Pai ai noroc, am mers ieri la arena mall si am vazut ceva gen... erau noi produsele asa ca poate poti sa o cumperi. Mult noroc la vanatoarea de haine smug

5 răspunsuri:
| Eu2208 a răspuns:

Eu voiam sa zic H&M dar nu sunt sub 70...

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Nu este geaca calumea sub 70 de lei. La H&M cu 150 de lei daca mergi te descurci. Sau mno, sunt la second hand la 50 de lei.

| Andreiuza22 explică (pentru deathmatrix2):

Mersi mult! Funda!

Bula
| Bula a răspuns:

Geaca de piele, la 70 lei?
Poate gasesti ceva de second hand, in nici un caz nou, sau nu din piele.

| Andreiuza22 explică (pentru Bula):

Da, a fost odată reducere la H&M cu 70 de lei, dar n-am avut atunci atâția bani. (Mi chieltui foarte repede)