| Laviniaalbastr a întrebat:

Buna utilizatori TPU. Am venit in Cluj timp de cateva zile. Puteti sa imi spuneti niste magazine localizate in centrul orasului unde pot gasi inele ieftine stil alt/goth? Pentru poze de referinta puteti cauta "alt rings" pe google. Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Prin centru nu stiu, dar gasesti sigur la mall, la Iulius. Cu 24b/25 ajungi direct din centru, fara sa trebuiasca sa schimbi autobuzul.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In România nimic nu este ieftin, chiar si hainele second hand sunt mai scumpe ca in Germania, Germanii chiar fac reduceri la haine second hand, românii vor sa faca profit si din vechituri, din orice. In Romania sunt hoti care baga adaosuri comerciale la orice produs asa ca nimic nu este ieftin la noi.

| Laviniaalbastr explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Mersi frumos! Azi am fost la Iulius si am gasit la tarabele de la parter 2 inele foarte frumoase. (20lei/bucata- pret mult mai bun decat la Meli Melo sau alte magazine)

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Laviniaalbastr):

Bun. Ma bucur ca ai gasit ce cautai.