| georgianadeea a întrebat:

Voiam sa aud mai multe pareri: care credeti ca e cel mai bun rimel de la maybelline?

7 răspunsuri:
| Adella21 a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie... volum, alungire, curbare

| Anna0111 a răspuns:

Da, pe acela il folosesc si eu.
Iti da un volum foarte mare genelor si nici nu le incarca dar ar trebui sa ai si norocul unor gene dese si lungi ca sa se vada efectul.

| georgianadeea explică:

As vrea unul care da volum si alungeste genele dar fara sa le incarce prea mult

| Adella21 a răspuns (pentru georgianadeea):

Eu folosesc Mascara Lash Sensational, le alungeste si le da si volum si nu le incarca. Il recomand

| georgianadeea explică:

Akissahope, tu ce rimel folosesti?

| georgianadeea explică:

Si eu acum il am pe las sensational si mi-a placut, insa voiam sa mai diversific de aceea am intrebat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc colossal volum express smoky eyes de vreo 5 ani si nu am gasit un alt rimel care sa dea volum genelor dar si sa le alungeasca atat de bun la un pret mic. Il iau din Cora cu 20 de lei. In ultimul timp folosesc si varianta rezistenta la apa ca ultim strat peste cea normala ca sa se pastreze curbate si sa reziste fara sa curga.

Asta e cea mai buna varianta pentru mine, tu poti cauta pe google poze inainte si dupa ca sa vezi cam ce te-ar multumii.happy