| ioanahd1 a întrebat:

Vreau sa stiu daca violetul de gentiana se vede pe parul saten deschis si am citit pe net ca daca pun putin otet in el nu se mai ia asa de tare pe lenjeria de pat, haine...
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

se vede violetul prin parul saten deschis dar nu iti recomand! o sa te saturi sa iti murdaresti toate hainele, prosoapele, lenjeriile! se ia foarte repede

6 răspunsuri:
| ursuletzmik a răspuns:

Violetul de gentina se vede bine pe parul saten deschis, dar si pe inchis deoarece la incercat o prietena de-a mea si se vedea bine

| ioanahd1 explică (pentru violetajustme):

Daca patez prosoapele sau hainele iasa la spalat?

| violetajustme a răspuns (pentru ioanahd1):

Din cate stiu poate iesi prima oara sau a2-a oara uneori, dar depinde de pe ce... unele sunt mai delicate si nu prea mai ai ce sa faci daca le murdaresti

| ioanahd1 explică (pentru violetajustme):

Este de cumparat pe net un fel de creta pentru par...si aceea se ia pe haine?

| violetajustme a răspuns (pentru ioanahd1):

Nu stiu...

| Maria_Mery_1997 a răspuns:

Eu l-am avut si verde si mov si se vede atat de super pe parul saten! Eu am murdarit doar o parte dintr-un tricou(o pata mica)si s-a luat imediat la spalat happy