| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vand urgent niste extensii de par (am nevoie de bani).Au o lungime de 55 de cm sunt de la Lien Style din par natural brunet si sunt alcatuite din:1 de 22cm latime, 4 de 16cm si 4 de 6cm.Am dat destul de mult pe ele dar le vand cu 150 de lei deoarece cum am precizat si mai sus am nevoie urgenta de bani! Daca este cineva intereseat va rog sa ma contactati pe id-ul nicola_sweet_nicolabig grinbig grin

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SmoKeM a răspuns:

laughing ce porcarie rolling on the floor

| SmoKeM a răspuns (pentru Niicola):

Sunt de acord cu tine nicolaz

Răspuns utilizator avertizat
| lextar113 a răspuns:

Esti proasta

Răspuns utilizator avertizat
| lextar113 a răspuns (pentru Niicola):

Hai sictir, carpa gaurita

Răspuns utilizator avertizat
| lextar113 a răspuns (pentru Niicola):

Nu te mai chinui sa ne arati ca esti proasta, stim deja asta, nu mai putem avea dubii in aceasta privinta