| Ion_Nicoleta_1992 a întrebat:

ma numesc Nicoleta si as vrea sa stiu daca ma pot vopsi in ziua d sf.Setefan?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu poti?

| Ion_Nicoleta_1992 explică (pentru suntserios):

Pentru ca mama spune ca este zi de sarbatoare, si am cautat pe google dar nu am gasit raspuns.asa ca speram ca poate ma ajuta cineva de aic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e sa te iei dupa biserica e pacat sa te vopsesti/machezi etc etc, daca e sa te iei dupa mine ..eu iti dau liber la orice. laughing

| UnNestiutor a răspuns:

Biserica spune ca e pacat sa-ti schimbi infatisarea. Totusi, daca tii neaparat, mai bine asteapta pana maine. happy
Dar poate te mai gandesti. Parul vopsit nu arata la fel de bine ca cel natural. Doar daca a mai fost vopsit si consideri ca e necesar...