| camiitsu a întrebat:

Bunaa...hei cum pot edita o poza in photoshop? adica dat cu fond de ten etc. va rog spuneti-mi!:*

8 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Eheeee...e mult de lucru la curatarea tenului, in photoshop! Trebui sa lucrezi pe masti (mask)

| diavolitadulce a răspuns:

Http://www.picmonkey.com/
intra aici. alegi poza pe care vrei sa o editezi. undeva in stanga arata un ruj dai acolo si vei gasi mai multe optiuni. pentru ten, par, ochi si altele. te vei descurca. nu este greu. bafta

| FashionDream a răspuns:

Da poti.

| Trippy a răspuns:

Tu chiar ai nevoie de photoshop.Inseamna ca nu esti multumita de cine esti si in acest fel...

| notsurewhoiam a răspuns:

Incearca pe taaz.com photoshop e pentru profesionistihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Fizica_Md_1995 a răspuns:

Este foarte mult de lucru ca sa inveti asa ceva, iti recomand sa incerci ceva mai simplu(pentru inceput), iar la o anumita perioada vei putea face si aceastawinking

| camiitsu explică (pentru diavolitadulce):

Pai eu dau dar nu mi se pare nicio diferenta....http://www.facebook.com/camii.qn?ref=tn_tnmn, asta e facebook-ul meu, cauta-ma acolo!:*