| Chuppaorange a întrebat:

Bunaaa! Imi doresc de mai mult timp sa merg la un casting pentru modeling(am 13 ani si am mai fost cand aveam 3 ani, sunt inalta (1.72)stiti ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Buna
inaltimea e perfecta la modeling se cere minin 1, 70
eu aici unde locuiesc am fost aleasa de la scoala pentru modeling.Dar tu te poti duce la un castig din orasul tau sau in caz ca nu este din apropierea orasului tau.
DAR ai grija! sa fie firma serioasa si sa nu i-ei teapa cum se intampla in multe cazuri.
Cerintele sunt urmatoarele : te prezinti cat se poate de naturala fara machiaj unghii vopsite sau coafuri ciudate un tricou si o pereche de blugi pe tine cat se poate de simpli, fara bratari sau multe lanturi la gat. Deci intr-un cuvant incearca sa fi cat poti tu de simpla o sa ai extrem de mult de castigat.
Mult succes

2 răspunsuri:
| Chuppaorange explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Stau in Bucuresti unde pot sa ma duc?

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru Chuppaorange):

Pai eu nu stau in Bucuresti dar cum orasul este foarte foarte mare posibilitati ai o gramada.
cauta pe google ´eyonmodel Bucuresti ´si trebuie sa-ti deie citeste totul cu atentie si gandeste-te de 2 ori inainte
daca mai ai o intrebare ceva poti sa-mi spui