| ihavenoidealel a întrebat:

Cam cat poate castiga un manechin incepator la o prezentare de moda?

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

Nimeni nu iti poate zice depinde de firma si alte o gramada de chestii.
Oricum nu mult.

6 răspunsuri:
| ihavenoidealel explică (pentru vRemi):

Cam pana in 1000 lei?

| vRemi a răspuns (pentru ihavenoidealel):

Intre 600-1000 lei, depinde de multe chestii.

| k3nT22 a răspuns:

150-200 Euro
Si da depinde de mai multe criterii

| Maria_Karyna_1999 a răspuns:

Depinde de foarte multe chestii, cum ar fi cate tinute porti etc
IN JUR DE 500-900 lei

| Meresescu_Raluca_1993 a răspuns:

Intre 500 si 1000

| pkr09 a răspuns:

Voi in ce tara traiti? sigur nu vorbiti despre Romania...
Daca ai intrebat pentru un manechin incepator inseamna ca manechinul nu are experienta practic nu poate sa defileze pentru cel putin pentru moment pentru marile case de moda, deci o sa fie defilari locale care se platesc undeva intre 100-300 ron. Dar daca manechinul e incepator ii recomand sa mearga si pentru 10 ron. sa castige experienta.
O zi buna