| DaciaRomania a întrebat:

Cam cat vă puteți permite sa plătiți maximum de obicei pentru o pereche de pantofi de sport?

4 răspunsuri:
| Kiran a răspuns:

Depinde de estetica lor, de confortabilatea oferita, in jur de 500-3.000 lei

| DaciaRomania explică (pentru Kiran):

Woww

| johnnny123 a răspuns:

În ce fel este asta relevant pentru tine? Dacă cineva îți răspunde "1000 de lei" iar altcineva "100 de lei", cum te ajută asta? Important este ce-ți permiți tu, nu ce-și permit alții.

| RAY a răspuns:

Intre 200 de euro -300 euro, cel mai important este sa imi placa si fie de calitate, am patit ceva cu nike de am ramas la ei, dupa un an am predat adidasi prin posta si mi au dat banii inapoi, ceea ce nu mi-a venit sa cred, de asta am ramas la ei, in magazinele lor romanesti nici nu te baga in seama, recomand online doar de la nike store