| DaReK a întrebat:

Care este cea mai buna masina(tuns) de contur pe care pot sa o gasesc in Romania? un link daca se poate

Răspuns Câştigător
| GinoLANETTI a răspuns:

De obicei cele de la Moser, precum "T-Cut Moser", sunt cele mai bune. Costa in jur de 600 lei.
www.probeautyshop.ro/produs-45_mo-aparat-de-tuns-contur-tcut

2 răspunsuri:
| frunzarescu a răspuns:

La capitolul aparate tuns iti recomand numai Remington. Ai un link cu cateva modele http://bit.ly/2ekhT9d. Am avut numai experiente placute cu aceasta marca.

| DaReK explică (pentru GinoLANETTI):

Andis nu se gaseste?