| Metamorphose a răspuns:

Mie imi place al 2 lea :)dar si bratara e ff draguță...imi plac stilul asta de accesorii. Uite si un colier in genu: http://www.google.ro/......tp?/imgres sau astea : http://www.google.ro/......tp?/imgres am gasit si pantofii astia care mi.au placut: http://www.google.ro/......tp?/imgres Sper sa iti placa si tie. :X. Pe curând!

8 răspunsuri:
| DyaElla explică (pentru Metamorphose):

Da... e un stil dragut, parca esti papusa laughing

| Metamorphose a răspuns (pentru DyaElla):

Eh, oricum nu tuturor le place. unii iși bat joc da ce sa le faci...asta-i viața tongue

| DyaElla explică (pentru Metamorphose):

Mie imi place stilul tau... si da, uneori oamenii sunt foarte rai, judeca totul si deseori o fac din ura, dar nu trebuie sa te doboare asta. Si eu st la fel uneori, era sa cedez, dar m`a ajutat f mult cineva si usor m`am ridicat happy Sper ca si u vei reusi

| Metamorphose a răspuns (pentru DyaElla):

Se vede ca esti de treaba. mersi:X

| DyaElla explică (pentru Metamorphose):

MS la fel happy Si fundita chiar o meritai happy, desi nu ai concurentahee hee

| Metamorphose a răspuns (pentru DyaElla):

laughing asta asa e

| ToxicEcstasy a răspuns:

Toate`s frumoase love struck
Mie imi place al 2-lea ceel mai mult, dar si cel ales de tine e minunat.
Ai niste gursturi genialee love struck.
Si bratara, Incredibila.smug

| DyaElla explică (pentru ToxicEcstasy):

Ms... am niste gusturi ciudate. Dar intotdeauna am iubit jeasii skinny, cat si pantofii cu platforma f inalta (desi nu port deloc)