| OliviaStavarache12 a întrebat:

Cate comenzi poti da pe luna la AVON?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Atata timp cat facturile anterioare sunt achitate, poti plasa oricate comenzi doresti. Insa e de preferabil sa le poti plasa intr-o singura comanda, pentru. a beneficia de un discount mai mare.

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Am impresia ca daca esti la inceput trebuie sa fie sub 700 lei!
Nu sunt sigur!

| OliviaStavarache12 explică (pentru Clorox):

Ma refer, de cate ori pot face, pe luna?

| Clorox a răspuns (pentru OliviaStavarache12):

Un catalog este valabil doar pentru o luna, comenzile pe care le poti face sunt nelimitate!

| Adry05 a răspuns:

Cate vrei si poti dar in opinia mea personala mai bine ai da una pe luna si mai substantiala.