| AnaNuSuntPa a întrebat:

Ce as putea face sa imi cresca piciorul? De un an port numai 35. sa zicem 36 la tenesi sau/si skateri. Macar sa am si eu un 36 la balerini pentru ca niciunul nu gasesc marimea 35 care sa imi placa sad Si am si o gramada de perechi de tocuri de la verisoara mea care poarta 36 dar mai trebuie un pic si imi vin..si nu am cum sa le pun vata ca se vede urat si se vede ca imi sunt putin mari..si cu o marime mai mare nu pot sa le port sad

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Aceeasi problema o am si eu si ii chiar foarte enervant.Inca la mine la tocuri daca as vrea sa imi iau tocuri de gala pentru o nunta, botez, etc. gen sandalute cu toc subtire nici 35-ul nu imi este bun numai 34 deci iti dai seama laughing si la sandale numai marimea 35 port si ma dispera ca nu imi pot lua si eu sandale care se poarta sad Nu prea ai ce face ca sa iti creasca piciorul, eu am incercat fel si fel de exercitii dar nici unul nu m-a ajutat. Poate mai incolo o sa iti mai creasca macar cu o marime si o sa ai noroc daca nu asta este, macar nu esti singura.

6 răspunsuri:
| laurica2001 a răspuns:

Nu ai cum sa faci sa iti creasca piciorul... cati ani ai? confused depinde si de varsta daca iti va mai creste piciorul sau nu! Funda!?

| AnaNuSuntPa explică (pentru simina96):

Da stiu.o sa merg la un botez si voiam neaparat sa imi iau tocuri, in general port rar, decat la ocazii speciale gen nunti, botezuri, banchete, petreceri, etc. Si de 1 an nu imi mai creste sad nu cred ca mai am norcul sa imi creasca.

| AnaNuSuntPa explică (pentru laurica2001):

Am 13 ani..de 1 an jumate cam asa nu imi mai creste..si cu inaltime e la fel. sad

| simina96 a răspuns (pentru AnaNuSuntPa):

Daca ai numai 13 ani poate pana la 18 ani o sa iti mai creasca.La mine clar nu mai creste daca am deja 17 ani laughing

| AnaNuSuntPa explică (pentru simina96):

Nu cred laughing) pentru ca eu nu mai cresc deloc nici in inaltime nici la marime de la picior laughing poate exista o sansa sa imi mai creasca cu un numar macar laughing) poate daca ma mai inalt..de la vara cred ca o sa fac atletism sau innot big grin

| simina96 a răspuns (pentru AnaNuSuntPa):

Bine faci, poate o sa ai noroc big grin Oricum daca nu iti mai creste, un sport tot ii bine sa faci pentru sanatatea ta happy