| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea folosi pentru a nu-mi mai cadea parul? Folosesc placa(sunt dependenta de ea ). Sau ceva produse ca parul sa fie rezistent la caldura(NUMELE PRODUSULUI). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Cauta ceva de la GEROVITAL happy Eu folosesc pentru matreata, adica anti-matreata si sunt foarte bune produsele. Dupa ce termin tratamentul asta o sa fac si anti-cadere happy

4 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

:))...problema ta nu e cumva indreptarea parului.Esti exact ca mine. Mai nou am gasit un site cu o crema bio ionic care til indreapta 1 and si 6 luni, si nu ti-l arde, e numai din plante.Costa 7 milioane(iti dau site-ul dar nu scrie pe site.a intrebat tata la telefon), asa si daca nu vrei crema e o placa bio rapida, mai rapida cu 50% si dai doar cu ea o data si ti-l indreapta, si nu ti-l arde.
Uite site-ul, gasesti multe informatii: http://www.bioionic.ro/
:* O sa iti placa rezultatul!
Papapa:**

| laryssutzadlc a răspuns:

La kalos exista un ulei de par pentru cei care folosesc placa zilnic. Este foarte bun. Ti-l recomand cu incrdere.happy
Si cumpara de la Gerovital Solutie pentru par din ulei de ricin, vitamina a si gaz/petrol. :* bafta

| SummerR a răspuns:

Camil-Solutie pentru indreptarea parului cu protecţie termică.O poti cumpara de la Ladys.E foarte buna si nu costa mult.

| andreealarisa a răspuns:

Fai tratamente de par.mama imi facea si mie. reteta:1/2 oua, 10 picaturi de lamaie, 1/2 linguri de ulei de masline si putin gaz.te dai seara cu el iti pui o punga ceva pe cap si stai 24 de ore.si dupa te speli pe cap