| Narcisafrumy a întrebat:

Stiti ce este la moda acum?

10 răspunsuri:
| BeTheChange a răspuns:

Ignoranța.

| MihaelaValentina a răspuns:

Blugi jeans, tricouri cat mai
colorate sau cu modeluri mai ciudate, accesorii lanturi, bratari, nu se preavede frumos rozu, gegi din piele sau macar sa semene cu pielea, tenesi sau baschet, dar si botinele, am fost de folos?

| Brunette67 a răspuns:

De ce vrei să te imbraci ca toata lumea, fiindca asta-i "moda "? Fi creativa si poarta ceva care să te avantajeze pe tine si pe trasaturile tale! Sunt sigura ca ai gusturi excelente si nu trebuie să te imbraci după cum se gandesc uniii, fi tu propiul tau designer.

| layers a răspuns:

Culoarea violet

| ilinc a răspuns (pentru Brunette67):

A intrebat ce-i la moda nu ti-a cerut parerea. poate ca nu a intrebat pentru ca vrea sa se imbrace la moda, poate a intrebat ca vrea sa stie si ea ce e la moda in 2014

| AnneMaryye a răspuns:

Scrie pe google "ce se poarta in 2014" sau ceva de genul asta. Vei vedea. Eu gasesc mereu solutii

| InfiniteBeing a răspuns:

Creepers.

| Brunette67 a răspuns (pentru ilinc):

Bănuiesc că dacă o deranja ceva imi spunea chiar ea. Sunt sigura că stie să se exprime corect si nu are nevoie de ajutorul nimanui.