| coooooo a întrebat:

Ce exercitii stiti ca sunt bune pentru abdomen si pentru scaparea de grasime de pe solduri? Eu fac dimineata 30 de abdomene si ca exercitii pentru solduri fac ridicari de picioare vreo 20. Sunt bune? Ce ar mai trebui sa fac?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuga dimineata (cel putin jumatate de ora ) cu 10 km la ora 15 flotari 50 genoflectiuni 120 abdomene spate fata pe zi intr-o saptamana esti foarte perfect daca nu intelegi cv spune-mi! Sper ca te-am ajutat!

| pwp a răspuns:

Sunt ffoarte bune. dsar cel mai bine e sa te duci la o sala de fitness si sa iti arate un antrenor de fitness ce si cum.

| coooooo explică (pentru anonim_4396):

Cum adica "spate"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru coooooo):

Adica la abdomene te impleci in fata asa sa aci si in spate intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru pwp):

Multumesc foarte mult ca mai laudat si mai facut reclamabig grin te yubesk:X:X:X

| pwp a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce reclama ti-am facut? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru pwp):

Ca sunt foarrte bune exercitiile melelaughingrolling on the floor