| YoYoJuSt4U a întrebat:

Ce haine credeti ca ar trebui sa poarte o fata de 11 ani( aceasta fiind necopilaroasa si la care nu ii plac imprimeurile cu personaje sau vedete)?

Răspuns Câştigător
| bigsy a răspuns:

Ce - i place.happy. lollllllllllllllll

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

La 11 ani nu are cum sa nu fie copilaroasa pentru ca este un copil - sport sau nu si sa-si puna tricou cu ce ii place ei - cu vedete sau personaje

| SiminaSalvadore a răspuns:

Buna,eu am 11 ani si iubes helancile! Nu pot sa traiesc pe timpul ierni fara ele asa ca ma imbrac intr-o helanca si un tricou sau un maieu pe deasupra, cu vesta, cu camasa in carouri cu maneca scurta si fara sa lipseasca colantii negri sau blugi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuma zis si negru30 la 11 ani nu poti fi necopilaroasa daca varsta ta zice ca esti un copil.Mai degraba poarta niste haine cu carouri sau dungulitze, nici nu aduc in discutie sutiene sau bustiere.Dar sa stii hainele cu imprimeuri sunt sweet :d poartele cat mai ai timpt si cu mare drag k pana la urma esti micuta

| YoYoJuSt4U explică (pentru negru30):

Nu-i adevarat eu am 11 ani, nu sunt deloc copilaroasa(vorbesc serios) nu am nici o haina de copil, cu vreun imprimeu sau ceva, imi plac hainele simple si culorile care stau bine una langa alta ex: galben langa negru sau mov langa albastru si imi place sa port cizme, tenesi, blugi stramti, o bluza stransa pe corp cu o vesta de blugi peste...arat de 13 ani, nu vreau sa ma dau mare, dar daca m-ai cunoaste nu ai spune ca sunt copilaroasa asa ca nu comenta aiurea inainte sa stii ceva.

| negru30 a răspuns (pentru YoYoJuSt4U):

Scuza-ma - nu te supara - daca arati de 13 ani - sa stii ca esti un om ( nu mai spun copil ca mai imi tragi vreo palma sau nu iarta-ma pumn) matur - facem pace - ha ha ha

| FunnyMoment a răspuns:

Si daca arati de 13 ani ce? La 13 ani esti tot copil. Daca la 11 ani esti matura la 14 esti deja adultlaughing. Revino-ti pustoaico! Traieste-ti copilaria si nu te mai complica cu probleme de astea de look.

| JokoSmile a răspuns:

Lol laughing. La 11 ani vrei nu vrei esti un copil, si daca zici ca arati de 13 ani atunci la 20 de ani o sa arati de 30 laughing. S a fim seriosi poartate ca un copil de varsta ta, nu te maturiza prea devreme ca o sa iti para rau mai tarziuwinking. Crezi cate ajuta cu ceva daca esti mare, din contra viata de abia atunci incepe cu adevarat. Un copil la 11 ani se imbraca oricum, crezi ca la 11 ani a trebui sa te intereseze asta, Ia si invata ca sa ajungi la un liceu bun. La varsta ta, o pereche de blugi si untricou foarte funny viu colorat cu imprimeuri dragute ar fi perfect. Pana si cea mai matura persoana tot are in dulap un tricou cu ceva din desene animatewinking. Incearca sa te bucuri de copilarie ca e tare frumoasa :X crede-ma. Cand vei crste mare o sa ai timp te toate nimicurile numite machiaje, haine si alte chestii de genu. Fii mandra ca ai 11 anisori si bucurate de ei :X.
Peace