| AngieFun a întrebat:

Ce ingrediente naturale deschid culoarea parului, daca stiti si ceva ce da tenta roscata? FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frunzele de nuc sau ceapa te fac cat de cat roscata.
Ca sa-l deschizi te decolorezi natural http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html ia ceva timp dar e benefic pentru par.

3 răspunsuri:
| johnyxus a răspuns:

Frunza de nuc parca sau nucile verzi daca nu ma insel.

| AngieFun explică (pentru anonim_4396):

Frunzele de ceapa nu dau miros urat?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AngieFun):

Nu pentru ca le fierbi si stai cu parul cateva minute in apa aia dupa il storci si-l usuci. Dar dupa prima spalare efectul se duce. Iar sampoane nuantatoare roscat eu una nu am vazut.