| Quibblo a întrebat:

Ce masca de par pentru parul lipsit de stralucire folositi? fundita happy

Răspuns Câştigător
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Măştile bio sunt cele mai bune in cazul asta, dar poti folosi putin spray gliss de la shauma sau poti sa cumperi din farmacie o masca care contine extract de flori de cuisoare! Crema miroase putin ciudat din cauza acestor flori numite cuisoare, nu costa mult adica pentru frumoasele rezultate obtinute, 15-20 lei 50 ml!
funda?

6 răspunsuri:
| Quibblo explică (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Florile de cuisoare ajuta la stralucire?

| EllaBååå a răspuns:

Eu folosesc o singura masca de par. foarte buna pentru toate adicapt:cresterea parului. pentru aspect frumos. pentru volum.si anti-cadere...etc...
Masca facuta din 2 lingurite de zeama de lamaie. 1 lingurita de ulei de masline. un ou crud.le amesteci si iti dai la radacina(de indicat sa te dea altcineva') stiu ca pare scarbos dar sa vezi ce par frumos vei avea. aa si am uitat sa iti spun ca nu trebuie sa te speli imediat ci trebuie sa stai o jumatate de ora cu ea in cap dupa care te speli bine cu sampon si cu apa!

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns (pentru Quibblo):

Da la stralucire si anti-cadere! e un fel de 2 in 1, dar treateaza doar problema

| Kasia a răspuns:

Tratamentul de la Elseve-cristal.E roz are 150 ml si este 25-27 lei.E bun mai ales daca folosesti un sampon din aceeasi gama.:*

| Quibblo explică (pentru Kasia):

Ms:*

Răspuns utilizator avertizat