| tuGatita a întrebat:

Ce numar purtati la pantaloni (jeansi)? fetele ma refer

18 răspunsuri:
| UrsuletzMicutz a răspuns:

Eu 27 big grin

| KirigayaKirito a răspuns:

Pai de ce intrebi? straight face
Depinde.26-27-28, depinde de unde ii i-au..nu toti sunt la fel thinking

| R0011 a răspuns:

36.hee hee

| Bojthe a răspuns:

| AleWhatever a răspuns:

36-38. stiu ca la unii este cu 25.26 etc. eu nu am asa si marimea 36-38 cred ca e 26-27

| SoniaMihaela a răspuns:

29 crying

| tuGatita explică:

Poate laughing

| Madut a răspuns:

25 :d.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
26 si daca ma mai ingras 27.

| tuGatita explică (pentru SoniaMihaela):

De ce crying

| SoniaMihaela a răspuns (pentru tuGatita):

Pentru ca e un numar destul de mare si gasesc greu.cel putin unde munceam, nu-mi era buna nicio pereche de blugi si erau si de calitate..parca-mi faceau numai in ciuda sad

| tuGatita explică (pentru SoniaMihaela):

Eu as vrea sa port 29 crying mi-am luat 28 ultima data sa vad cat trebuie sa ma mai ingras straight face

| SoniaMihaela a răspuns (pentru tuGatita):

Wow! esti prima persoana pe care o aud spunand asta happy dar la mine dezavantajul e ca sunt mica de inaltime si nu prea da bine happy

| BlancaFantasma a răspuns:

Am niste blugi de`ai lu` sorumea marimea 25 si imi sunt bunilaughing de regula port intre 26`29thinking variaza pentru ca nu toti blugii sunt la fel.

| Aleeeexandra a răspuns:

Eu 28winking

| tuGatita explică (pentru SoniaMihaela):

Eu sunt destul de inalta straight face

| asfghjklasdfghjkl a răspuns:

| Addaa1998 a răspuns:

Nu toti sunt la fel.Cel mai mare numar este de 40 pana la 38