| DrDeath a întrebat:

Ce parere aveti de pierce-ul in limba?
Eu il ador!

16 răspunsuri:
| MirunaMira9 a răspuns:

Heiii! Da si eu am o parere ff buna despre el e superr! Imi placeee si imi mai place si cel de langa limba! E superb!

| negru30 a răspuns:

De multe ori m-am intrebat cum puteti sa stati cu chestia aia in gura si cum mancati

| negru30 a răspuns:

Numai unul ai?

| mSoo a răspuns:

Fiecare are pareri diferite, e un lucru destul de controversat.
Eu unu nu mi-as pune pierce, mi se face pielea gaina numa cand ma gandesc

| Melyssuka a răspuns:

Pai nu e urat dar cand te saruti cu o fata...ai gaura in limba x_x sau cand mananci poate il inghiti ca nu e insurubat bine ceva doamne fereste...sunt multe cazuri dupa mine mai bine nu.

| mika a răspuns:

Si mie imi place, da sa nu-l am eu.sa vad la altul, in cel mai bun caz la prietenul meulaughing

| alya26 a răspuns:

Daca nu ti-l pune un specialist exista riscuri de a-ti despica limba in doua

mira
| mira a răspuns:

Este o moda preluata de la salbatici.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu gusturile sale.
Eu nu mi-aș pune așa ceva.
Pa, pa.

| xpel a răspuns:

Mie imi place f tare mi se pare cool dar acum fiecare cu parerea lui.si eu am si e super! si eu il adorhappy

| Spritero a răspuns:

Lasati mai omul in pace nu va mia luati atat de el...ma daca ai 18 ani sau daca te lasa parintii puneti in in ochi daca asa iti place tie...parerea mea:eu nu mias pune.un baiat lo inghitit si era oxidat si era sa dea ortu popii asa ca.

| MirunaMira9 a răspuns:

Sczue de langa buza!happy

| Muflă a răspuns:

Îmi place să văd la alţii. Darrr eu nu mi-aş face pentru simplul fapt că nu-mi place să am chestii anorganice în mine (nu port cercei nici măcar în urechi şi am un dinte fals care mă scoate din minţi, îl simt mereu acolo şi... gahhh)

| Deevilish a răspuns (pentru negru30):

Rezistam.Este foarte placut.eu il am de ieri si inca il ador, cu toate ca acum nu mai pot de limba si abia pot scoate 3 cuvinte....Ieri am mancat super ok. Putin mai greu ce-i drept si mestecam cu grija, pentru ca na...inca nu eram obisnuita cu el.:pDar e OK. Daca ai incerca, ai vedea si tu cum e:p

| Deevilish a răspuns:

Si eu il ador.desi nu mai pot de limba acumlaughing

| elis1999 a răspuns:

SAL: nu frumos asa ceva.