| MiryamDeniz a întrebat:

Ce părere aveţi despre vopsitul părului? Am un păr foarte mătăsos, fin și plăcut la atingere. Am o culoare frumoasă de șaten deschis, însă mă bate gândul să mă vopsesc o nuanţă asemănătoare. O sa fie părul ars chiar dacă îl voi îngriji și voi face tratamente?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

. pentru ca? De ce ai face o asemenea prostie? Vopsitul e pentru babe, parasute si accidente genetice. Daca parul tau e ok, ai la fel de multa nevoie de vopsit parul cum ai sa iti pui coarne.

2 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Depinde de varsta. daca ai 14-20 de ani...ar fi pacat sa te vopsesti, mai ales daca ai un par frumos. eu zic sa mai astepti. nu tot ce e la moda e neaparat si bun sau bine.

| Zaygon a răspuns (pentru KodrutZ):

Imi place explicatia. happy