| anonim_4396 a întrebat:

Ce parerea aveti despre pantalonii scurti cu talia inalta? Pe site-uri de fashion vad multe astfel de exemplare dar nu prea mult pe strada. Mie mi-ar placea mult sa port asa ceva, am cateva modele acasa, cu o camasa alba si ceva ghete sau opinci cred ca s-ar potrivi. Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| Amandacjic a răspuns:

Perfect...imi plac la nebunie acest gen de pantaloni.happyTi'as mai da o idee cum sa'i portitongueantalonii, tenisi, camasa alba bagata in pantaloni si cativa nasturi descheiati de sus, o esarfa in ton cu tenisii, si o palarie big grinFunda?

| AlinaSM a răspuns:

Eu vad foarte des asa ceva si mi se pare chiar "fashion". Depinde de culoarea lor,daca sunt colorati ii stingi cu ceva alb sau negru,iar daca au culori pale ii asortezi cu o camasa viu colorata bagata in ei,cativa nasturi desfacuti sau chiar toti,cu un maieu alb sau asortati cu pantaloni, un pandantiv mare, parul drept sau alandala si eventual niste balerini sau niste pantofi cu platforma. In fine, eu am multe idei, dar nu ma apuc acum sa ti le scriu pe toate.

| LifeEndsWithADream a răspuns (pentru AlinaSM):

Mersi pentru sfaturi big grin am si eu cateva idei cum le-as purta numai ca nu eram sigura ca se poarta si la noi, in Romania, asa ceva laughing (eu fiindd dintr-un oras mai mic)

| AlinaSM a răspuns (pentru LifeEndsWithADream):

M-am gandit eu si la ipoteza ca ai fii dintr-un oras mai mic. Dar eu iti garantez suta la suta ca se poarta si inca foarte mult si nu numai cei scurti, se poarta foarte mult si cei lungi cu talie inalta evazati jos sau stramti, dupa preferite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ii vezi prea mult in oras cu atat mai bine. Vrei sa fii una din tipele care vara trecuta purtau cu toate pantaloni stil pijama cu floricele pe strada?laughing Super alegerea.