| nevermatch a întrebat:

Ce parfum purtati iarna asta?

22 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu, da... am uitat ca se poarta alt parfum iarna. Cum sa uit asta sad

Pai eu il folosesc tot cu ala cu care m-am dat si vara asta. Inca mai este in el.

| 4ndr33y a răspuns (pentru DoarBogdan):

Adica tu nu iti iei sticluta cu tine la purtare?

| nevermatch explică (pentru DoarBogdan):

Naspa

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru nevermatch):

Da, cu adevarat tragic as putea spune.

.
PS: scuze pentru aroganta, chiar nu asta intentionam (bad day...)

PS x2 : Versace Eros primit recent, nu stiu daca e de iarna. Dar il facem sa fie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru 4ndr33y):

Am zis si eu ca poate este un termen special folosit... si m-am facut ca as sti despre ce este vorba si sa il folosesc si eu big grin

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Byredo Velvet Haze + parfumurile lu frate-miu laughing. În general astea unisex sunt faine iarna.

| brokxy a răspuns:

Colgate

| danbnz a răspuns:

De sarmale.

| Frank51 a răspuns:

Iarna asta doar untură de porc 100% naturală.

| 19flo79 a răspuns:

Iarna, prefer o combinatie de parfumuri: o țuică fiartă cu piper apoi cârnaț afumat iar desertul e vin fiert cu scortișoară laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt "sezoniera" happy
Eu folosesc 7-8 parfumuri, in fiecare zi altul, fiindca-mi place sa simt mirosuri diferite.

| darrio2007 a răspuns:

De obicei, iarna port haine mai groase.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Iarna aceasta voi purta un parfum de... Blană
monkey

| Mattteii331 a răspuns:

Carne afumata si carnati.

| NunuNini a răspuns:

Cel care mi-a placut intotdeauna.
Nu tot ce este la moda se potriveste oricui.

| AlExUtZuL9976 a răspuns:

Eu nu mă dau cu parfum cumpărat! Nu imi place acel miros artificial, prefer să imi creez acasă parfum, nu persistă mult timp dar e ok.

| gabicoo a răspuns:

Iarna? Nu știm!
Dar știm ce se poartă în sectorul I, în sezonul cald: "Eau de Poubelle" by Chlotilde!
winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Parfum natural laughing

| Lukasssz a răspuns:

Uite :https://www.parfimo.ro/......ati-60-ml/ sauvage= life -_-

| Dismally a răspuns:

Momentan am 3 foarte puternice care merg iarna, unul de la Azzaro, unul de la Lalique si un Bentley. Tu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocuri porti? Ce varsta ai?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu miros de usturoi.