| ClassyAndSassy a întrebat:

Ce pot face ca sa imi reorganizez camera fara bani? Am 11 ani, vreau s-o fac fara ajutorul parintilor!

8 răspunsuri:
| Dya963 a răspuns:

Buna! si eu am 11 ani. Ai putea sa iti faci tot felul de desene pe perete cu acuarele.Iti vor iesii foarte bine, si eu amincercat(iti recomand sa ceri acordul parintilor) si sa faci ceva decoratiuni din hartie pentru perdea sau geam.

| ClassyAndSassy explică (pentru Dya963):

Dar nu cred ca-s de acord, altceva, video, bloguri ai, stii?

| Dya963 a răspuns:

Nu mai stiu nimic... Daca vrei ai putea sa iti cumperi niste gluturasi de perdea si sa ii pui(se pot si confectiona (faci un fluture si lipesti o agrafa de birou de ea)) alte idei nu mai am.

| AdevarulDoare a răspuns:

Daca-mi dai niste detalii, as putea sa te ajut mai bine. Acum, daca nu stiu nici macar la ce te referi, zic catev chestii generale: Poti incerca sa rearanjezi mobila din camera, poti picta/umple de postere peretii, poti face decoratiuni din hartie, cautape youtube diy decorating bedroom. Sper ca ti-am fost e foloswinking

| WhiskyGirl a răspuns:

Buna! Si eu am 11 ani. Poti sa iti scoti de pe internet poze cu animale simpatice, poze amuzante, chiar poze meme. Altceva nu stiu. si eu sunt nehotarata ce voi face la camera mea.

| TomaTamaraTania a răspuns:

Ha ha. la varsta la trageam cu sora mea mobilele prin camera intr-o veselie cam o data la 6 luni si reorganizam tot ca mama mea nu mai intelegea nimic. Mai tarziu mi-am umplut de postere cu Eminem (pe partea mea). Sora mea si-a expus diplomele de la scoala si a scris cu tempera "we are the champions" laughing. Am pictat un apus de soare cu tempera (nu mai amre decat o foaie A4). am scris un vers dintr-o piesa Eminem. Ne-am pus draperii galbene la un moment dat. Poti rearanja obiectele in camera. elimini o parte din ele (s-apoi le pui iar cand vrei sa schimbi). Bafta!