| Deeaandreea9156 a întrebat:

Ce sa fac sa mi stea bine machiajul? Sa nu se mai facă urat pe față pare așa făinos nu știu cum sa va explic, și ma dau cu crema hidratanta

4 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai nevoie de un primer si mai putin fond de ten.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Avand in vedere istoricul tau cu acneea, nu cred ca tenul tau are nevoie de machiaj.
Iti trebuie ceva foarte lejer, o crema CC.
De exemplu Crema CC Matifianta din gama Gerovital Stop Acnee.
Si crema seboreglatoare de la ei e foarte buna.

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Mai putin fond de ten, foloseste spray de fixare, primer inainte(neaparat), folosirea produselor de calitate si neaparat, uita-te pe data lor de expirare si cat mai sunt valabile dupa deschidere

| ioana748 a răspuns:

Foloseste doar crema de fata si baton corector.