| anonim_4396 a întrebat:

Ce tratament de par sau masca pot sa fac pentru diferite probleme? Am parul subtire, fragil, la o zi-doua incepe sa se ingrase si am observat ca incepe sa cada. A incercat cineva fiolele de la Gerovital pentru cadere?

3 răspunsuri:
| AnutzaBM a răspuns:

Buna, daca doresti ceva ok parerea mea e sa nu incerci tot felul de chestii aiurea si sa nu dea rezultat, pentru ca incercand mai multe tratamente poti sa agravezi situatia, cel mai bine sa mergi la un control dermatologic.

| anonim_4396 explică (pentru AnutzaBM):

Da, stiu ca consultul la dermatolog e ideea ideala, dar eu zic ca nu am probleme chiar asa de mari. Despre fiolele de la gerovital am auzit numai de bine, so I'll give it a try :d

| AnutzaBM a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai in cazul acesta bafta sa ai, sa mearga totul inspre bine happy