| anonim_4396 a întrebat:

Ce tratament de par sau masca pot sa fac pentru diferite probleme? Am parul subtire, fragil, la o zi-doua incepe sa se ingrase si am observat ca incepe sa cada. A incercat cineva fiolele de la Gerovital pentru cadere?

3 răspunsuri:
| AnutzaBM a răspuns:

Buna, daca doresti ceva ok parerea mea e sa nu incerci tot felul de chestii aiurea si sa nu dea rezultat, pentru ca incercand mai multe tratamente poti sa agravezi situatia, cel mai bine sa mergi la un control dermatologic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnutzaBM):

Da, stiu ca consultul la dermatolog e ideea ideala, dar eu zic ca nu am probleme chiar asa de mari. Despre fiolele de la gerovital am auzit numai de bine, so I'll give it a try :d

| AnutzaBM a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai in cazul acesta bafta sa ai, sa mearga totul inspre bine happy