| TheBlackCrystal a întrebat:

Ce tunsori mi'ati recomanda. Am parul cret si daca il las prea scurt imi sta valvoi, lungimea lui e medie si e destul de des(vreau lincuri cu fotografii) cea mai buna tunsoare primeste FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| DrA a răspuns:

Hey am o idee mai buna
Intra pe www.taaz.com si fa-ti cont, e gratuit. Iti faci o poza cu parul prins la spate si o uploadezi acolo si incerci peste 1000 de freze. E super tare. Asa m-am hotarat eu sa ma tund. spor, te vei distra

2 răspunsuri:
| TheBlackCrystal explică (pentru DrA):

Dar nu reusesc!sad