| andra95 a întrebat:

Ce va place sa purtati mai mult aur sau argint?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Imi place mai mult argintul. Aurul mi se pare batranesc (cel galben), iar aurul alb mi se pare ca arata ca pleul...

26 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa port aur alb tongue.

by zui

| SweetCandy a răspuns:

Eu nu port deloc aur...
numai arginthappy

Shin
| Shin a răspuns:

Nu prea port... dar cand se intampla, doar argint.batting eyelashes Nu-mi place cum arata aurul. Poate aur alb daca e...
Shin

| Elly4all a răspuns:

Mie imi place mai mult aurul, port mai des decat argintul.

| Diav0la a răspuns:

Argintul .este mai aproape de personalitatea mea... nu ma intreba de ce simt asa... pur si simplu simt ...nu pot purta bijuteriile din aur .nu-mi place nici stralucirea lor .imi da senzatia de ceva fals. Pe cand argintul... ma face sa visez... ma duce cu gandul la luna. .imi da o stare de bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Argintul, aurul mi se pare prea "tiganesc" pe mine. Cu toate ca imi place cum se vede aurul pe alte persoane. happy
Eu port si multe bijuterii fantezie, imi plac, sunt dragute, colorate, imi scot personalitatea in evidenta. happy

lolita
| lolita a răspuns:

Eu port aur alb, in general combinat cu pietre pretioase. aurul galben mi se pare de prost gust mai ales purtat in exces. am doar un lantisor de aur galben, finut cu ursuletul de la Tous pe care il port cu placere(este cadou de la colegii de munca, il am de doi ani si sunt foarte incantata de el ).-

| LuS[z] a răspuns:

Argint

| andreea89 a răspuns:

Urasc bijuteriile big grin

| Anto97 a răspuns:

Port in fiecare zi argin...aur doar la ocazii speciale happy...eu sunt rac, si planeta mea este luna, ma simt mai apropiata de argint big grin

| spin a răspuns:

Eu unu pot aur.imi place mult argint, dar nu pot purta...imi apare ceva pe piele...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Port aur.
Schimb doar modelele la bijuteri.
Pa, pa.

| inna a răspuns:

Aurul imi place mai mult.

| viki a răspuns:

Argintul.happy

| Silvia a răspuns:

Eu port si aur si argint...inele,cercei si lantisoarebig grin

| just4fun_8801 a răspuns:

Platina

| LoVe_3491 a răspuns:

Aurul, dar si argintul.Am multe bijuterii de aur dar si cateva de argint.

| mada. a răspuns:

Argint... dar si aur albhappy

| bibss a răspuns:

Plasticsmug

| alle529 a răspuns:

Imi place mai mult argintul ( bratati, inele, lant) dar nu in exces sa fiu toata impodobita cu argintoh go onlaughing

| ammodytes a răspuns:

Argintul imi place la nebunie... iar cand ma gandesc ca va trebui sa-mi iau verighete sa stii ca ma gandesc la aur alb...nu de alta, dar ar arata cam ciudat cu toate biju-urile de argint si verigheta diferita...sau poate doar am eu impresia pentru ca imi place la nebunie argintul...si platina... dar cine are bani de platina?

| marsy a răspuns:

Prefer argintul

| strawberry a răspuns:

Îmi place mai mult argintul, creează un efect special, după părerea mea... Totuşi, consider că depinde de persoană. Unora le stă bine cu aur, altora li se potriveşte mai bine argintul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu is de parere ca cine spune "nu port aur ca nu`mi place, prefer argintul!", spune asta doar pentru ca nu`si permite aur, nu vreau sa jignesc dar asa este, sa fim seriosi...si ca raspuns la intrebarea ta, prefer aurul! Nu e deloc batranesc, is fel si fel de modele de bratari, lanturi, inele, cercei...oh go on daca aurul alb arata ca 'pleul' argintul cum arata?rolling on the floorca platina?thinking

| Armyanka a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbe adevarate