| CatrionaAyala a întrebat:

Ce ziceti de masurile mele:100-64-95? Astept mai multe pareri

17 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Mai slabeste un pic in zona coapselor si a taliei si esti perfecta!

| alleluiaah a răspuns:

E bine, dar acum depinde si de inaltimea tawinking happy

| CatrionaAyala explică (pentru alleluiaah):

Pai am 1, 79

| CatrionaAyala explică (pentru alleluiaah):

Si am 19 ani
am vazut fete de 15 ani inalte de vreo 1, 50 mai grase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Ai corp de papusa barbie.
Sau asa pare.
Inalta, sani foarte mari, talie mica, fund nici prea mic nici prea mare. e ok!
Nu ai nvoie nici sa slabesti, nici sa te ingrasi. Cred ca arati foarte bine.

| QuiPp a răspuns:

Masurile sunt super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,la corp esti super

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Superhappy

| alleluiaah a răspuns (pentru CatrionaAyala):

La 15 ani si 1.50 ti se par inalte? raised eyebrows Ma rog. Oricum tu arati bine. Corpul tau e perfect asa cum este. Tu trebuie doar sa te mentii.

| CatrionaAyala explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| CatrionaAyala explică (pentru alleluiaah):

Pai de aia zis ca sunt altele mai mici ca mine dar mai grase si nu stiam daca masurile mele sunt bune
si apropo...ms si nu-ti face griji ca ma mentin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CatrionaAyala):

Nu isi face draga nimeni griji! Nu ne pasa noua daca te ingrasi sau slabesti tu.
Noi ne-am dat cu parerea, asa cum ai cerut.
Pa-pa

| CatrionaAyala explică (pentru anonim_4396):

Hoo ca nu cu tine vorbeam si daca nu-ti convine valea
tie doar ti-am multumit si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CatrionaAyala):

Draga, stiu ca nu mi-ai scris mie. dar mi se pare deplasant sa scrii "nu iti face griji". Crezi ca ii pasa cuiva laughing?

| CatrionaAyala explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca'mi pasa de ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CatrionaAyala):

Incearca sa-ti lasi fitele si arfele. Nu sunt ok pentru viitorul tau. mie nu-mi faci nici-un rau sau altuia. dar pentru tine. asa ..in viitor!

| CatrionaAyala explică (pentru anonim_4396):

Nu ma pun la mintea ta