| ElectricChapel a întrebat:

Cine este Pitzipoanca by Romania?

1.Sanziana Buruiana

2.Laurette

3.Andreea Tonciu

4.Cristina Pana

5.Roxana Vasniuc

6.Andreea Podarescu

7.Adelina Pestritu

8.Sonia Trifan

9.Bianca Dragusanu

10.Simona Senzual

11.Adina Barbu

12.Surorile Tanase (Raluca si Denisa, Bambi)

13.Magda Ciumac

14.Marina Dina

15. Daniela Crudu

16.Andreea Tivadar

17. Fetele de la Senzual (Sorina si Alexa)

18. Miss Ventura (Andreea Antonescu)

19.Natalia Mateut

20.Ioana Popescu

21.Ramona Hanganu

22.Mariana Rosca

23.Ramona Gabor

24.Dj. Harra

25. Diana Stefanescu (Diana Iguana)

26.Blondele lui IRI (Flore si Anca)

27.Andreea Popescu

28. Florina Mihaila (Sexy Braileanca)

29.Gina Pistol

30.Anna Maria Marin (Anne, Fata de la miezul noptii)

Răspuns Câştigător
| AnaMaria_4205 a răspuns:

TOP 5 :
1.Sanziana Buruiana
2.Simona Sensual
3.Andreea Tonciu
4. Laurette
5.Mgda Ciumac
Dupa mine, asta e TOP 5 Pitzipoanca by Romania!

99 răspunsuri:
| ElectricChapel explică:

Alcatuiti un top 5

| PurePoison a răspuns:

Eu cred ca Sanziana Buruiana

| yumeee a răspuns:

Inna.

| Kqzu97 a răspuns:

Sanziana Buruiana

Simona Sensual

Andreea Tonciu

| ViseInCulori a răspuns:

Bianca Dragusanu

| marius7tree a răspuns:

laughing greu de decis ti le zic dar le zic nr din fata lor ca asa as sta prea mult laughing pai ar fi: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 15 26 29 30

| andreylarentiu a răspuns:

Toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca Dragusanu e cea mai pitzi romanca,winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate in afara de Gina Pistol

| Clauditza21 a răspuns:

Vai dar le-ai ales pe cele mai pitzipoance dintre pitzipoance laughing. Mie aproape toate mi se par, cu exceptia unora, dar cel mai mult Sanziana Buruiana si Simona Sensual

| mardeamor a răspuns:

1.Sanziana Buruiana
2.Bianca Dragusanu
3.Simona Senzual
4.Gina Pistol
5.Andreea Podarescu

| ElectricChapel explică:

Mie mi se pare asa:

1.Andreea Tonciu
2.Cristina Pana
3. Florina Mihaila
4. Flore si Anca
5.Ioana Popescu

| Denisa a răspuns:

Sanziana Buruiana, Simona Senzual, Sonia Trifan, Andreea Tonciu si Blondele lui Iri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

31.toate cele de mai sus.

| evelynne a răspuns:

Biancalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea antonescu`? fata asta nici nu se compara cu fetiscanele astea de pe aici...

| yumeee a răspuns:

@clauditza, dacă simona senzual nu e piţipoancă... apoi eu-s maica tereza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate cate sunt...

| Eღilia62 a răspuns:

Toate sunt, da-le dracul!

| Baton a răspuns:

Toate in afara de 23, 24 si 29 care nu sunt pitzi de RO restul sunt toate...toate au devenit vedete de pe la capatos, acces din rect sau alte emisiuni in care se porcaieste prostimea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sanziana Buruiana

| belze9but a răspuns:

Ex pitipoance, prezente pitipoance, sau viitoare pitipoance, toate is o apa si-un pamant, nici nu ar trebui sa ne obosim sa le rostim numelehee hee

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Hmm... mă cam îngrijorez. Dacă nu am auzit nici măcar de un sfert dintre ele înseamnă că am eu vreo problemă sau sunteţi voi prea informaţi?

| lylo a răspuns:

TOP 5

1) Sanziana Buriana
2)Simona Senzual
3)Andreea Tonciu

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Salut, ma numesc Sparky si nu stiu nici o tipa din ceea ce ai scris tu acolo...

| kris666 a răspuns:

Loollaughing)... oricum nu conteazatongue, cred ca 80% (sau mai mult) din populatia feminina a romaniei este constituita de pitipoancelaughing just look around youwinking

| Brunetica a răspuns:

Eu le stiu pe toate si nu le consider pitipoance de ce sa le consider ca se imbraca sexy sau ca apar in tot felul de certuri, sau ca au facut ceva iesit din comun, treaba lor e viata lor fac ce vor cu ea, eu una nu le critic, asa ca nu coment!

| Noname_4934 a răspuns:

Bianca Dragusanucall meu

| Cutit a răspuns:

Toate! sa le bag cutitul in ficat, sa mai scapam tara asta de niste cur**winking

| sayross a răspuns:

Io ti le zic pe numere:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 cam atatlaughing))