| ElectricChapel a întrebat:

Cine este Pitzipoanca by Romania?

1.Sanziana Buruiana

2.Laurette

3.Andreea Tonciu

4.Cristina Pana

5.Roxana Vasniuc

6.Andreea Podarescu

7.Adelina Pestritu

8.Sonia Trifan

9.Bianca Dragusanu

10.Simona Senzual

11.Adina Barbu

12.Surorile Tanase (Raluca si Denisa, Bambi)

13.Magda Ciumac

14.Marina Dina

15. Daniela Crudu

16.Andreea Tivadar

17. Fetele de la Senzual (Sorina si Alexa)

18. Miss Ventura (Andreea Antonescu)

19.Natalia Mateut

20.Ioana Popescu

21.Ramona Hanganu

22.Mariana Rosca

23.Ramona Gabor

24.Dj. Harra

25. Diana Stefanescu (Diana Iguana)

26.Blondele lui IRI (Flore si Anca)

27.Andreea Popescu

28. Florina Mihaila (Sexy Braileanca)

29.Gina Pistol

30.Anna Maria Marin (Anne, Fata de la miezul noptii)

Răspuns Câştigător
| AnaMaria_4205 a răspuns:

TOP 5 :
1.Sanziana Buruiana
2.Simona Sensual
3.Andreea Tonciu
4. Laurette
5.Mgda Ciumac
Dupa mine, asta e TOP 5 Pitzipoanca by Romania!

99 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Toateeee sunt niste libidinoase obsedate suferinte si gretoasee!

| a răspuns:

Toate cele de mai sus.

| AstaMica15 a răspuns:

1 sexy braileanca 2 simona sensual 3 magda ciumac 4 bianca dragusanu

| FunKesha a răspuns:

Bai retardatu draq, daca fetele astea ar vedea ce ai scris cum li sar parea? Termina cu aberatiile poate o sa ajungi vedete[sigur nu se intampla]si cineva te da exemplu de pitipoanca, cum ti sar parea, sa-l ia draq pa donald Duck ala de la avataru' tau da 2 bani! Si sa revenim la intrebare, cea mai mare pitipoanca de pe planeta e Miley Cyrus si
Inna!

| YoYoUtZa a răspuns:

Sanziana Buruiana

2.Laurette

3.Andreea Tonciu

4. Magda Ciumac

5. Andreea Crudu

| lovem3 a răspuns:

Ma mir ca nu ai pus'o si pe CUR*A suprema a Romaniei F*T*-N gura de scarba oridna si infecta de MONICUTA COLUMBEANU ale d***u parasute pacat ca Romania este remarcata promovand numai NONVALORILE ei... adevaratii artisti si sportivi nici nu sunt bagati in seamaoh go on de aceea toti fug de tara noastra ...sau daca stiu ceva stiu de dracula hagi si cu**le noastre. ca sa nu mai zic ca multi dintre ei nici nau habar unde se afla Romania pe harta.

| alexia_4792 a răspuns:

Andreea Tonciu

| Dragosgan a răspuns:

Toate niste curve ordinare, pardon super vedete...ca am vazut ca se da si stupid daca i insulti vedeta de pe centura.Sa aleg din ele, greu:
Bianca Futisanu, Dragusanu pardon.

| nikolikky a răspuns:

1.Ioana Popescu(asta in afara de vorbit despre cu a facut sex cu fotbalistii si sa isi arate silicoanele la televizor nu mai stie nimic)
2.Simona Selzual(poate o apuca, cainele de bot sa se mai dezumfle)
3.Laurette(face Braila de rusine :p)
4.Andreea Tonciu(la fel ca si senzuala)
5.Magda Ciumac( rolling on the floor nici nu mai zic, se intelege da la sine)

Sincer Florina Mihaila imi este draga dar nu stiu de ce. Poate pentru ca o cunosc.

Unde e Iulia Tabacaru?

| Shuellen a răspuns:

Ce s-ar face tara de n-ar mai avea de cine rade?

Sunt contra intrebarii.Mai faceau si romanii bani din rating, veniti le dati afaralaughing. Daca numai sunt astea 30 de cine mai radem? Hai fiti sinceri laughing

| buubuletsss a răspuns:

Sanziana buruiana laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biancaaaaa Dragusaanuurolling on the floor

| Monna a răspuns:

Toate cele mentionate mai sus. laughing

| lucian a răspuns:

Simona Senzual

| BlackAngel a răspuns:

Parerea mea?
Toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lorette

| Scumpitza a răspuns:

1.

| Elle a răspuns:

31.Toate.

| Freaky a răspuns:

Buruiana e cu siguranta prima!
Senzuala
Tonciu
Ciumac
si... wuu, fata de la miezul noptiii

eu nu cred ca daniela crudu este pitipoanca, si nici nu cred ca are ce cauta pe lista no talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanziana buruiana.
florina mihaila
gina pistol
simona senzual
bianca dragusan.

| Smileee607 a răspuns:

Pai cam toate in afara de gina pistol, ramona hanganu si iguana

| MissFashionPrincess a răspuns:

Blondele lui IRI clar straight face

| minnieee a răspuns:

Toate! M-am saturat de toate.

| oana_4978 a răspuns:

buruiana, inna, tonciu sensual, tivadar, laurette, dragusanu

| noktambul a răspuns:

Greu de raspuns. Lupta este foarte stransa. Toate parasutele pe care le-ai nominalizat se inghesuie pentru un loc pe podium!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O da...sunt multe dar dupa parerea mea cea mai pitipoanca din Romania este Laurettehappy...frate nimeni nu o suporta nici nu stiu de ce mai apare si ea la TV thinking adica pentru ce apare la TV pentru a face fitebatting eyelashesrolling eyes

| AdElA96 a răspuns:

Dj. Harra pitipoanca? Nu inteleg de ce ai pus-o in acest clasament. Cea mai mare pitipoanca este Sanziana Buruiana.

| AdElA96 a răspuns:

Scuza-ma am incurcat-o pe dj Harra cu dj Tarra imi cer scuze, deci dj Harra este o pitipoanca.

| Ghost_2224 a răspuns:

Toate smug fara numar laughing

| Triunghi a răspuns:

Toate in afara de Bambi, deoarece canta binisor love struck