| ElectricChapel a întrebat:

Cine este Pitzipoanca by Romania?

1.Sanziana Buruiana

2.Laurette

3.Andreea Tonciu

4.Cristina Pana

5.Roxana Vasniuc

6.Andreea Podarescu

7.Adelina Pestritu

8.Sonia Trifan

9.Bianca Dragusanu

10.Simona Senzual

11.Adina Barbu

12.Surorile Tanase (Raluca si Denisa, Bambi)

13.Magda Ciumac

14.Marina Dina

15. Daniela Crudu

16.Andreea Tivadar

17. Fetele de la Senzual (Sorina si Alexa)

18. Miss Ventura (Andreea Antonescu)

19.Natalia Mateut

20.Ioana Popescu

21.Ramona Hanganu

22.Mariana Rosca

23.Ramona Gabor

24.Dj. Harra

25. Diana Stefanescu (Diana Iguana)

26.Blondele lui IRI (Flore si Anca)

27.Andreea Popescu

28. Florina Mihaila (Sexy Braileanca)

29.Gina Pistol

30.Anna Maria Marin (Anne, Fata de la miezul noptii)

Răspuns Câştigător
| AnaMaria_4205 a răspuns:

TOP 5 :
1.Sanziana Buruiana
2.Simona Sensual
3.Andreea Tonciu
4. Laurette
5.Mgda Ciumac
Dupa mine, asta e TOP 5 Pitzipoanca by Romania!

100 răspunsuri:
| buubuletsss a răspuns:

Sanziana buruiana laughing)

| alexia_4792 a răspuns:

Andreea Tonciu

| Alex_4425 a răspuns:

TOP 5 AMEU

1.Sanziana Buruiana

2.Bianca Dragusanu

3.Simona Senzual

4.Blondele lui IRI (Flore si Anca)

5. Florina Mihaila (Sexy Braileanca)

| AdinaPop a răspuns:

O gramada de fete din lista ta sunt intr`adevar pitipoance si multe dintre ele proaste pe de`a dreptul; proaste pentru ca isi promoveaza intentionat o imagine de fete "usoare" ca sa nu ma exprim urat. Exista totusi si cateva care nu au ce cauta aici, sunt fete care au facut o scoala ca sa ajunga in televiziune si nu e vina lor ca au fost implicate in anumite scandaluri.
BTW, cred ca va luati de inna degeaba. Nu e o pitipoanca, este o fata care are un succes incredibil si o gramada de fani. Faptul ca nu va place persoana ei sau ca, considerati ca nu are voce nu o face pitipoanca. happy

| Georgyanya a răspuns:

Pai nu cred ca este vreo miss by pitzypoanca romania.Vedetele noastre inca mai lupta pentru acest loc. Dar iti spun lista cu cele mai fitoase, care lupta pentru locul intai:Andreea Tonciu, Adelina Pestritu, Bianca Dragusanu, binenteles!, Simona Senzual, Surorile Tanase, Magda Ciumac, Daniela Crudu, Fetele de la Senzual, Blondele lui Iri, Sexy Braileanca, Gina pistol, si... Anna Maria Marin.

| DeadlySmile a răspuns:

Toooate, fraticawinking

| IamTheQueen a răspuns:

Toate

| Design a răspuns:

Eu as zice ca toate sunt o apa si un pamant

| AnaAreMere a răspuns:

1.Sanziana Buruiana
2.Simona Sensual
3.Magda Ciumac
4.Bianca Dragusanu
5.Sexy Braileanca

| Deeuka a răspuns:

Top 5:1)Sanziana Buruiana; 2)Andreea Tonciu; 3)Simona Sensual; 4)Magda Ciumac; 5)Andreea Podarescu