| BillieArmstrong a întrebat:

Cine imi explica cum e stilul skater la fete. adica mai detaliat vestimentatie, hair style si altele... am auzit de acest stil dar habar n-am cum >ehappy Ms anticipat. >funditabig grin

Răspuns Câştigător
| SkaterGreenn a răspuns:

Pai. eu sunt skatera si te pot ajuta, parul trebuie sa fie mereu intins dar daca vrei sa fie cret neaparat sa porti o sapka pe cap. hainele trebuie sa porti blugii tenisi coloratii bluzee lungi sau scurte sau iti a inventezi u stilul de haine si machiajul trebuie sa te dai numa cu creion la ochi sper ca te-am ajutathappy

4 răspunsuri:
| BillieArmstrong explică (pentru SkaterGreenn):

Multumesc mult!

| xInnaAlinaxD a răspuns:

Pai din cate stiu eu sunt fetele alea EMO. cu parul intins si o caruta de farduri pe fata. sa te fereasca Dumnezeu sa ajungi asa scumpokiss
Fundi?

| SkaterGreenn a răspuns:

Pai. eu sunt skatera si te pot ajuta, parul trebuie sa fie mereu intins dar daca vrei sa fie cret neaparat sa porti o sapka pe cap. hainele trebuie sa porti blugii tenisi coloratii bluzee lungi sau scurte sau iti a inventezi u stilul de haine si machiajul trebuie sa te dai numa cu creion la ochi sper ca te-am ajutat:*

| ChewingGum a răspuns:

Pff... Pai, stilul skater la fete e destul de simplu si de lejer. Blugi stramti, tenisi sau American Skate, orice. Tricouri funny cu tot felul de mesaje si jachete colorate. Pentru accesorii poti alege o sapca si niste casti (genul de casti pentru Ipod). Sper ca te-am ajutat big grin