| Dennissel a întrebat:

Cu ce ar trebui sa se imbrace o femeie? Astept pareri de la femei si barbati. Funda

7 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Cu haine soro! Chestii de alea cusute si cu gauri, de le tragi pe tine si scoti mainile si picioarele si aia e...

| BiuL a răspuns:

Pfai depinde de foarte multe lucruri. Depinde de silueta (nu poti imbraca la fel o femeie slabuta cu silueta androgina, cu o femeie plinuta cu forme generoase), depinde de stilul de viata (e mai sportiva, mult pe drumuri sau lucreaza intr-un mediu bussiness, sau se intalneste cu multa lume), depinde de gusturi etc

| Alexandra4500 a răspuns:

Un trening roz cu o dunga aurie, niste pantofi cu toc de 15 in sus iar ca piesa de rezistenta o coafura de nunta. Voilà!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal ar fi cu haine

| DeathlyScream a răspuns (pentru Alexandra4500):

Musai tocul cui, machiaj cu sclipirici si gheare destul de ascutite incat sa descuie o usa. Splendid

| DeathlyScream a răspuns:

Pentru mine idealul in imbracaminte este simplitatea impletita si eleganta. Nu am intalnit inca pe cineva care sa nu aprecieze un stil fara incarcaturi de toate felurile. Daca totusi vrei explicatii in termeni mai largi, eu iti recomand site-ul Weheartit.com. Te poti inspira de acolohappy

| Alexandra4500 a răspuns (pentru DeathlyScream):

Demn de podium laughing