| RMG a întrebat:

Cum ajungi sa calatoresti cu oriflame? Ce trebuie sa faci?

5 răspunsuri:
| AlyLov3 a răspuns:

Cum adica sa calatoresti? te referi sa castigi excursii? Daca da, trebuie sa ai comenzi foarte mari, sa le faci lor multa vanzare, asta e in principiuwinking

| Eastwood a răspuns:

Sa le aduci lor un castig mai mare decat ceilalti!

| o1cristina a răspuns (pentru AlyLov3):

Asa ar privi orice om naiv. Insa, daca te gandesti bine, nu e vorba doar de vanzari pentru ei. Pentru ca daca tu vinzi, primesti comision din ce in ce mai mare, in functie de suma.
In plus nu doar de asta tine sa calatoresti. Sunt mai multe conditii de calificare. In principiu, directorii ajung sa calatoreasca gratuit in destinatii exotice, dar anul trecut a inceput o campanie de calificare pentru toti detinatorii de cont, dar acum nu se mai poate intra, pentru ca e prea tarziu. Dar pot sa te anunt cand incepe urmatoarea.

| lindemona a răspuns:

Buna,

Sunt consultant Oriflame din 2011. In fiecare am exista posibilitatea de a te califica pentru o catalorie Oriflame. Pentru fiecare se anunta care sunt criteriile de calificare. Intr-adevar, trebuie sa iti doresti sa faci Oriflame, pentru ca este singurul lucru de care ai nevoie ca sa reusesti.
Daca vrei sa te inscrii la Oriflame, te rog sa ma contactezi sau sa completezi acest formular http://lindemona.ro/oriflame/inscriere-oriflame/ si te voi contacta eu.
Am sa iti explic si criteriile care au fost pentru calificarea la o astfel de calatorie. Dar pe langa asta, exista multe alte beneficii.

| o1cristina a răspuns:

Iti spuneam ca te anunt cand apare iar o campanie in care poti sa calatoresti cu Oriflame. Acum este in derulare si are ca premiu de calificare, o excursie in Grecia, Creta. Mai esti interesata?