| Vodafone95 a întrebat:

Cum aratati de dimineata TPU?

7 răspunsuri:
| Wrecked a răspuns:

Ca iesit din mormant...
Foarte obosit, somnoros si fara chef de viata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arat original.Ciufulit si cu fata botita.rolling on the floor
Dar odihnit si cu chef de viata. Dupa o cafea si un jet de apa rece sunt in stare sa iau lumea in ...cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Wrecked):

De ce obosit dupa o noapte de somn?laughing

| Wrecked a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca tu ai chef sa te trezesti de dimineata happy Asta e. Eu as dormi cat mai mult si tot obosit m.as trezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Wrecked):

Da as zice ca ma ridic mai greu din pat dar vine vremea cand iti fixezi ceasul intern si de la acea ora nu mai poti dormi.

| iCappy a răspuns:

Daca ma trezeste cineva cam asa:

https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns utilizator avertizat