| Loolyepopx a întrebat:

Cum asi putea sa am tenul mai inchis la culoare mai rapid big grin.

Răspuns Câştigător
| kata100 a răspuns:

Cel mai bine e sa stai la soare decat sa te dai cu tot felul de cremebig grin

9 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi utilizezi un fond de ten mai inchis sau mergi la solar, sau mergi la plaja. fundita?

| alexandra_7387 a răspuns:

Fond de ten mai inchis decat tenul tau, perle bronzate, spray bronzant sau solar.

| Meli34 a răspuns:

Deci...Eu iti recomand un fond de ten care sa uniformizeze foarte bine dar sa nu incarce tenul, dupa care foloseste perle autobronzante, pe care le gasesti in magazinele cosmetice sau in cataloagele de acest gen. Pentru mai mult efect, poti folosi si un fard auriu, care va contrasta cu nuanta tenului tau. fundita? love struck

| valyvortex a răspuns:

Te poti duce la un sediu de bronzare din Bucuresti si acolo intri intr-o,, camera,, cu lumina foarte torida si acolo tenul se inchide la culoare cat vrei.

| madalina111 a răspuns:

Ai putea sa folosesti crema sau spray autobronzant

| lilita a răspuns:

Solar e cel mai eficient

| AleBlajovici a răspuns:

Ai putea sa incerci sa te dai cu fond de ten de culoare mai inchisa, sau daca vrei ca pielea de pe tot corpul sa se inchida la culoare poti sa folosesti o crema autobronzanta. De obicei sunt eficiente. Cele mai bune creme autobronzante sunt cele cu extract de cacao sau cu unt de cacao.

| kata100 a răspuns:

Ms:*

| marianionut934 a răspuns (pentru valyvortex):

Imi poti da mai multe detalii cu privire la acest sediu?